Náter proti plesniam

Náter proti plesniam

LSG profesionálne ochranný náter zamedzujúci výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Nielen že plesne narúšajú vzhľad steny, ale kazia aj naše zdravie, môžu spôsobovať alergie a dýchacie ťažkosti. Je to nemalý dôvod prečo sa plesní v budovách zbaviť, ide predsa o naše zdravie. Bežné dezinfekčné prostriedky sú síce účinné, ale neúčinkujú dostatočne dlho. Prostriedky na báze chlórnanu (napr. Savo) majú nepochybne vysokú účinnosť, avšak tá je spojená s rozkladom aktívnej látky. Rozklad aktívnej látky bohužiaľ prebehne v priebehu niekoľkých dní. Tento problém je u väčšiny dezinfekčných prostriedkov. Boli vyvinuté pre okamžité pôsobenie, bohužiaľ nie pre dlhodobé ošetrenie plôch a problém s plesňami naďalej pretrváva. Je preto oveľa výhodnejšie a lacnejšie použiť prípravky preventívne. Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. je jediná firma, ktorá zabezpečuje kompletný servis v trvalom odstránení plesní a pórov v interiéri a exteriéri budov veľmi účinnú technológií LSG. Ak sa rozhodnete aplikovať náter proti plesniam LSG na vašich stenách, zbavíte sa nežiadúcich plesní, baktérií, húb a kvasiniek nadobro.

ochranný náter

Princip fungovania náteru LSG

Antimikrobiálne pôsobenie LSG je založené na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Aj veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých ióntov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Na povrchu chránenom náterom LSG nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky šancu prežiť. Pre bunky vyšších organizmov je 100% bezpečný. Životnosť tohto náteru sa pohybuje v 100% podľa klimatické námahy 4-6 rokov. V ďalšej obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Garantovaná záruka je 2 roky. Náter proti plesniam LSG je najúčinnejší prostriedok k trvalej ochrane proti mikrobiálnemu napadnutiu s certifikátom na priamy styk s potravinami na trhu.

Podrobný opis náteru

Podrobný opis náteru

V prvom rade mechanicky odstránime plesňou a mikroorganizmami napadnuté miesta pomocou čistiaceho prostriedku a na báze chlóru ich vydezinfikujeme. Potom miesto starostlivo umyjeme a vysušíme. Po vysušení muriva na poškodené miesto aplikujeme tenkú vrstvu revolučného náteru LSG, s ktorým docielime priedušnosť muriva. Vonkajšia vlhkosť sa už do muriva nedostane. Po nanesení ochrannej vrstvy LSG a jej dokonalom preschnutí, dá sa príslušné miesto pretrieť maľbou. Pri fasádach postupujeme obdobne ako pri vnútorných stenách s tým rozdielom, že fasádu je možné vyčistiť vysokotlakovým prístrojom, na báze chlóru. LSG nátery možno aplikovať na vápenno-cementové omietky, betóny, keramické obklady, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby a iné.

A SERVIS LIPKA s.r.o. Vám môže poskytnúť ďalšie služby:

Naša spoločnosť realizuje rad upratovacích služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Špecializujeme sa na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravú, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukciií, olejových škvŕn a pod. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.

omyvatelná mikrovrstva
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *