Čistenie podláh

Čistenie podláh

Strojové čistenie podláh

Naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa dlhodobo špecializuje na kompletné strojové čistenie podláhPoužívame modernú techniku a účinné a zároveň šetrné čistiace značkové prostriedky, zamestnávame spoľahlivých zamestnancov. Za svojich zamestnancov ručíme, ako za ich odbornosť a profesionalitu, tak za ich spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Pri strojovom čistení je najdôležitejšie vybrať čo možno tú najslabšiu chémiu, aby nepoškodila povrch a zároveň aby splnila požadovanú reakciu. Na všetky generálne a hĺbkové čistenia používame zásaditú chémiu. Len na upratovanie po stavebných činnostiach a rekonštrukciách je využitá kyslá chémia, ktorá dokonale odstráni všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov z podláh. Pre iné strojové čistenie podláh sa táto kyslá chémie nehodí, keďže je veľmi agresívna a citlivé podlahy môže poškodiť. Pre prácu využívame kotúčový stroj, na ktorý môžeme použiť nadstavec tzv. držiak padov alebo slonovú kefu. Čistíme strojovo napr. dlažby, linoleá, marmoleá, plávajúce podlahy, betónové podlahy, liate podlahy, kamenné podlahy, atď. Neexistuje účinnejší drhnúci stroj, ako je tento nami používaný jednokotúčový stroj. Začíname tak, že podlahu najprv kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody s chémiou. V nasledujúcom kroku roztok s naviazanými nečistotami odsajeme vysokotlakým vysávačom pomocou hubice s gumovými lemami, ktorá dokáže veľmi kvalitne odsať všetku masnotu a nečistotu. Potom podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku, a necháme doschnúť. 

Strojové čistenie podláh

Po dokončení strojového čistenia podláh vždy zákazníkom odporučíme, aby si nechali takto vyčistenú podlahu zakonzervovať nanesením polyméru. Táto fluatácia čiže voskovanie zakonzervuje podlahu takým spôsobom, že už k hlbšiemu znečistenia nemôže dôjsť. Výhodou polyméru je, že na podlahe nie sú vidieť toľko stopy, má mierny protišmyk a rozhodne sa vďaka nemu podlaha lepšie udržiava. Na podlahu dávame spravidla pololesklý alebo matný vosk.

jednokotúčový stroj

Široká ponuka služieb firmy A SERVIS LIPKA s.r.o.:

Svojim zákazníkom ponúkame aj rad iných služieb ako je strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Ďalšou metódou čistenia je pieskovanie, ktoré používame pre čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitob, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t.č. +421 911 740 933.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *