Strojné čistenie podláh - Priemyselné podlahy

Nový byt, sťahovanie a stará špina. Úlohe pre firmu „čistenie podláh Bratislava“

Tryskanie priemyselných podláh - Brúsenie podláhVenovať sa jednej práci viac dvadsať rokov, predpokladá vášeň, nadšenie a vedomie, že ten, pre koho pracujete, vašu snahu a vynaložené úsilie oceňuje. Iste, občas človeka prepadnú pochybnosti, či sa nedá urobiť viac alebo inak. No stačí úprimný úsmev, poďakovanie a nefalšovaná radosť klienta a na druhý deň do toho zase skáčete po hlave. Čistenie podláh Bratislava.

Naša spoločnosť čistenie podláh Bratislava sa – obrazne povedané – do skupiny takýchto nadšených a vášnivých ľudí môže spokojne počítať. Profesionálnym upratovacím službám a čisteniu rôznych povrchov sa totiž venujeme už viac ako dve desaťročia a stále nás to neprestáva baviť, skôr naopak. Priemyselné podlahy, liate podlahy

Roky stabilné, vysoko kvalitné a zákazníkmi oceňované výsledky nám postupom času umožnili presadiť sa aj na veľmi náročných zahraničných trhoch. A nepovieme asi nič nové, ak zdôrazníme, že nekompromisný zákazník spoza hraníc neodpúšťa ani to najmenšie zaváhanie alebo nedostatok. Klientom v týchto krajinách sme však schopní pravidelne a ponúkať tie najkvalitnejšie služby. 

Takže naša práca je rovnako…

Priemyselné čistenie podláhTakže naša práca je rovnako oceňovaná a neustále vyhľadávaná zákazníkmi v Českej republike i na Slovensku, ale aj v krajinách s mimoriadne vysokými nárokmi na kvalitu, ako je neďaleké Nemecko alebo Rakúsko. Prirodzene, konkurencia na trhoch dvoch posledne menovanýc je ostrá a viac ako tvrdá, ale verte, že človeku nechutí nič lepšie, ako prekonávanie seba samého.

Každý deň, pri každej objednávke, veľkej, či malej sa držíme jedinej a hlavnej myšlienky. Byť pre nášho klienta otvorení, čitateľní a vždy ochotní pomôcť. Pracujeme tak, aby zákazník dostával moderné, transparentné a vysokokvalitné služby, ktoré na trhu upratovacích a čistiacich prác patria k absolútnej špičke.

Akúkoľvek prácu pre nášho zákazníka – doma, či v zahraničií – tak vnímame predovšetkým ako výzvu. Vždy a za každých okolností sme odhodlaní prekonať jeho i naše očakávania, odovzdať v priebehu zákazky maximum možného a dokázať, že jeho voľba bola tou najlepšou a správnou – v každom smere.

Portfólio služieb spoločnosti A SERVIS LIPKA…

Portfólio služieb spoločnosti A SERVIS LIPKA dnes ponúka bohaté a široké spektrum profesionálnych čistiacich činností spojených s najrôznejšími materiálmi a povrchmi. Zvládame akékoľvek typy dlažieb, linolea, marmolea, liatych alebo plávajúcich podláh, povrchov z betónu, či kameniny.Priemyselné upratovanie a čistenie podláh

Naši zákazníci v drvivej väčšine prípadov hovoria jednou rečou. Oceňujú najmä ústretovosť, precíznosť a priateľské vystupovanie zamestnancov A SERVIS LIPKA, čo nesmierne prispieva k príjemnej atmosfére počas každej zákazky. Napokon, vstupujeme do intímneho, súkromného sveta domácnosti, takže rešpektovanie tejto skutočnosti tvorilo a tvorí podstatnú časť kvality práce a prezentácie samotnej firmy.

Hĺbkové čistenie tvrdých podláhOd prvého dňa – s prvou dokončenou zákazkou – si bola celá firma vedomá, že každý začiatok sa rozlieva do všetkých smerov a nedá  sa zastaviť. Aj preto nám bolo jasné, že vývoj a pohyb v oblasti nášho podnikania nemožno obmedzovať. Je jediný spôsob, ak sa s týmto faktom dobre a rozumne vyrovnať. Byť, ostať na čele a nezaváhať – ani na okamih.

Progres a zmena idú svojou neľahkou cestou…

Progres a zmena idú svojou neľahkou cestou a niekedy nestačí len úporná snaha o prispôsobenie sa alebo rýchla a presná reakcia. Treba proste stáť celkom vpredu, aby sa dala pochopiť každá prichádzajúca vlna a nový posun v kvalite aj technológiách. Len tak sa podarí z nového vyťažiť maximum možného – pre firmu, ale predovšetkým pre zákazníka.

Aj preto každý z našich zamestnancov neostáva na mieste, ale aktívne sa venuje vzdelávaniu, osvojuje si moderné trendy v oblasti nášho podnikania a prispieva tak k trvalému vzostupu celej spoločnosti A SERVIS LIPKA. Pri každej objednávke tak pracujú skutoční obdborníci a skúsení profesionáli. Strojové čistenie podláh - Odborné tepovanie a dezinfekci

Dnes preto môžeme s pokojným svedomím tvrdiť, že naša firma sa vo svojej oblasti zaraďuje medzi moderné, dynamické a technicky vyspelé spoločnosti, ktoré v prvom rade vsádzajú na ten najzákladnejši a najdôležitejší kapitál vôbec – spoľahlivých, odborne zdatných a tvorivo pracujúcich zamestnancov.

Prirodzene, že okrem všetkého pozitívneho…

Ošetrovanie podláh polymerPrirodzene, že okrem všetkého pozitívneho a dobrého musíme občas reagovať na neisté, či pochybovačné úvahy spojené s predmetom nášho podnikania. Už neraz sa nám stalo, že klienti polemizovali s faktom, prečo uvažovať nad čistením podlahy alebo okna ako službou. Navyše službou, ktorá im z vrecka vytiahne isté peniaze.

Legitímna otázka si žiada legitímnu odpoveď. Nikde nie je napísané, že naše služby treba využívať a siahať po nich. V každom prípade ide o slobodné rozhodnutie zákazníka, ktoré má byť vedené zrelou úvahou a relevatnými dôvodmi. Popri tom však v tomto smere jestvujú dve zaujímavé východiská, ktoré stoja za zaznamenanie. 

Prvé z nich sa týka kvality čistenia, takpovediac v domácej réžii. Samozrejme, ak pracujeme na svojom, ergo len pre seba, urobíme maximum, aby sme dosiahli čo najlepší, ba výborný výsledok. Jedinou, no zásadnou prekážkou však býva použitá, či skôr dostupná technológia a odborná zdatnosť domáceho majstra.

Ani pri našej najlepšej vôli a pevnom odhodlaní…

Ani pri našej najlepšej vôli a pevnom odhodlaní, nemôžeme nahradiť špičkovú techniku, unikátnu chémiu a skúsenosti profesionála, ktorú ponúka rokmi zohraná firma. Jasné, výsledok, ktorý vzišiel iba z našich rúk nás bude tešiť a možno upokojovať, ale v každom prípade bude mať ďaleko k precíznej a špičkovej kvalite.Priemyselné čistenie - Upratovanie bytov a spoločných priestorov

Druhou vecou je otázka voľného času. Naozaj musíme vzácne chvíle voľna obetovať unavnej práci okolo podlahy, koberca alebo okien? Stoja nám tie stratené hodiny za to? Žijeme predsa modernú a veľmi dynamickú dobu, kde je naša každodenná práca zviazaná so stresom, náhlením a stíhaním všetkého na čom nám záleží. 

Voľný čas sa tak v priebehu rokov stal pre každého drahým a vyhľadávaným tovarom. Možno by sme takéto cenné a vzácne okamihy mali venovať predovšetkým svojej rodine, sami sebe alebo priateľom a upratovacie práce zveriť do rúk odborníkom. Čas, ktorý nám pretečie medzi prsty, už nikdy nenahradíme. Prečo ho nevenovať tomu, čo nás skutočne napĺňa?

Prirodzene, sem-tam sa nájde ešte jeden…

Čistenie priemyselných a domácich podláhPrirodzene, sem-tam sa nájde ešte jeden, trochu iný dôvod, prečo spochybňovať profesionálne čistenie. Jeho podstata znie asi takto. Veď sú predsa firmy, ktoré mi podlahu alebo koberec vyčistia o dajaké to euro lacnejšie, prečo mám, napr. spoločnosti A SERVIS LIPKA platiť o niečo viac? Hádam len nie preto, že má dobré meno, dlhú prax a robí aj v zahraničí?

Tu možno povedať len nasledovné. Ak vám koberec vyčistia tzv. extrakčnou metódou, zvolili ste spôsob, ktorý je vážne lacnejší ako strojové čistenie A SERVIS LIPKA, ale riskujete viac ako sa zdá. Pravda, tento prístup je na trhu stále prítomný a klienti ho vnímajú ako lacnú, priechodnú a funkčnú možnosť.

Odborne nespochybniteľnou skutočnosťou však ostáva, že extrakčné čistenie je už dlhé roky zastaralé, málo efektívne a neúčinné. Dokonca môže čistený povrch nevratne poškodiť, takže prvotná predstava o ušetrených financiách sa zdá byť mimoriadne nepresná a zavádzajúca. 

Metóda firmy A SERVIS LIPKA…

Metóda firmy A SERVIS LIPKA čistí plochu vždy do hĺbky, precízne, opatrne a mimoriadne kvalitne. Každý povrch je naviac aj vydezinfikovaný, čo pre klienta predstavuje vítaný bonus. V sumáre teda naše profi čistenie prináša zákazníkom špičkovú kvalitu, dokonalý výsledok a maximálnu spokojnosť.Zimné záhrady, skleníky, okná-umývanie, čistenie

Vo svetle týchto faktov potom vážne stojí za chvíľu zamyslenia, čím a kde vlastne v procese čistenia a upratovania ušetríme. Vydať zopár mincií navyše je prirodzene vecou názoru, ale kvalita a dokonalý vzhľad čistenej plochy predsa stoja za viac.

Áno, v konečnom dôsledku ide o náš slobodný výber…

Áno, v konečnom dôsledku ide o náš slobodný výber, takže voľba ostáva v našich rukách. No snáď stojí za zmienku ešte jeden nečakaný detail. Mnoho nových zákazníkov firmy A SERVIS LIPKA dostalo prvotný kontakt práve od našich spokojných klientov. A tak dobrý chýr predbieha už i nás samotných, čo o niečom podstatnom vypovedá. 

Keby sme chceli vymenovať základné prvky úspechu a obľúbenosti spoločnosti A SERVIS LIPKA medzi stálymi i novými zákazníkmi, celkom nám postačí číslo tri. Predovšetkým ide o skúsených, pracovitých a spoľahlivých ľudí – našich zamestnancov. Ďalšie miesto v rade zaujíma vynikajúca a účinná technika spojená s overenou technológiou čistenia. No a do tretice nemôžeme zabudnúť na unikátnu, adekvátnu a šetrnú chémiu, ktorú používame.

Ak tieto tri prvky prenesieme do praxe, často sa stáva, že dokážeme nielen do bodky splniť želania klienta a dokonale ošetriť koberce, podlahu alebo okná, ale zvládneme – doslova – zachrániť aj veci, ktoré sa zdali byť dávno odpísané. Aj tu spočíva sila našich preverených čistiacich metód a technológií.

Aj preto naši zákazníci mnoho ráz vyzdvihujú skutočnosť…

Umývanie podlahy - rýchle a hospodárne čistenieAj preto naši zákazníci mnoho ráz vyzdvihujú skutočnosť, že sa im podarilo ušetriť nemalé finančné prostriedky práve tým, že neboli nutení vyhodiť svoj obľúbený, no rokmi zašlý koberec, prípadne meniť keramickú podlahu v byte, poničenú fľakmi hrdze.

Jeden deň tak zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA vrátia život starému perzskému kobercu, nabudúce celkom do čista vyleštia betónovú podlahu garáže, kde ešte včera ležali desiatky škvŕn od motorového oleja, prípadne precízne odstránia vrstvu stavebného odpadu po skončenej rekonštrukcii rodinného domu.

Vlastne to nie je ani tak dávno, kedy sme podobným spôsobom pomohli mladej manželskej dvojici pri rekonštrukcii novokúpeného bytu. Ako nám sami povedali, nebolo vôbec jednoduché zohnať vo vyhliadnutej lokalite priestor, aký si predstavovali. Keď sa im to podarilo, čakala ich druhá, náročnejšia časť – vdýchnuť tomu bytu nový život.

Jedným z veľkých problémov ich nového bývania boli podlahy…

Jedným z veľkých problémov ich nového bývania boli podlahy. Najprv samozrejme rátali s ich celkovou výmenou. Chceli to mať skrátkaHĺbkové čistenie znečistených podláh pre seba i deti pekné, čisté a príjemné. Keď sa však spolu posadili nad kúsok papiera a kalkulačku počítača, pomerne rýchlo pochopili, koľko ich bude tento radikálny krok celkovo stáť.

Sprvu zavládla medzi manželmi takmer rezignácia a pocit, že tadeto cesta zrejme nevedie. Manželka ale dostala spásny nápad. Možno by sa dali tie podlahy dajako vyčistiť, a pár rokov to bude schodné riešenie, aspoň pokým odrastú deti. Určite ale na takúto robotu my sami nestačíme, doplnil ju manžel. Myslím, že by nám pomohla dajaká skúsená, zavedená spoločnosť profesionálov.

Pri hľadaní na webe narazili na firmu A SERVIS LIPKA. Počas telefonátu sa s potešením dozvedeli, že vyčistenie podláh bude stáť len zlomok ceny, ktorú by si vyžiadalo položenie nových dlážok. Firma im navyše garantovala, že kvalita odvedenej práce bude na najvyššej úrovni a podlahy im poslúžia ešte veľmi dlhý čas.

Medzi klientom a firmou tak rýchlo padla dohoda…

STROJOVÉ ČISTENIE A UMÝVANIE PODLÁH - PODLAHOVÝCHMedzi klientom a firmou tak rýchlo padla dohoda a zamestnanci A SERVIS LIPKA začali s čistením podláh v presne určený deň a čas. Pri svojej práci využívali kotúčový stroj, ktorý sa vždy a za každých okolností osvedčil. Podlahy – vďaka jeho výkonu a ohľaduplnosti – čistili do hĺbky a veľmi dôkladne. S pomocu účinného, špeciálneho chemického roztoku, potom zbavili povrch každej z nich nánosov dlhoročných nečistôt.

Možno je dobré na tomto mieste pripomenúť, že výberu vhodnej čistiacej kozmetiky venuje naša firma mnoho času a starostlivosti. Vedie nás k tomu snaha, aby bol klient maximálne spokojný a zároveň mu tak ponúkli to najlepšie a najúčinnejšie, čo trh momentálne produkuje.

Ďalším krokom celého procesu čistenia bolo použite vysokovýkonného vysávača. S jeho energiou a silou sme všetky podlahy precízne vykartáčovali a starostllivo vysali, takže sme plochy zbavili všetkých uvoľnených nečistôt, vlhkosti a mastnoty, ktoré sa na podlahách za niekoľko rokov prirodzene zachytili.  

Finálnym krokom tejto práce…

Finálnym krokom tejto práce potom býva ešte jedno, veľmi dôkladné umytie čistenej podlahy. Povrch tak zbavíme zvyškov chemických látok, ktoré ju vrátili naspäť do života. Podlaha ostane krásne čistá, bez alergénov, vydezinfikovaná, a preto aj zdravotne nezávadná. Pri dvoch malých deťoch, ktoré v rodine nášho klienta žili, je takáto správa viac ako potešujúca.

Keď sme s čistením skončili, tak sa cena za vyčistenie podláh v celom byte pohybovala len v zlomkoch oproti sume, ktorú by si vyžiadala pokládka nových podláh. Manželia boli z výsledkov nadešení, nehovoriac o tom, že ušetrili ozaj veľké peniaze, kopu času, stresu a ruchu stavebných prác, bez ktorých sa inštalácia podlahy nezaobíde.

Najväčším poďakovaním za našu odvedenú prácu boli deti, dvaja chlapci, mladých rodičov. Kým sme sa s kolegom chystali k odchodu, na čistej podlahe v predsieni si začali stavať z kociek lega dajaký model. Napokon vyšlo najavo, že ide o detskú predstavu kotúčového stroja našej firmy A SERVIS LIPKA, ktorý videli priamo v akcii. Asi viac dodávať netreba…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *