Upratovanie po stavbe v obchodnom centre Bratislava

Upratovanie po stavbe v obchodnom centre Bratislava

Postavebné upratovacie práce na jednej z obchodných jednotiek obchodnej siete v obchodnom centre v Bratislave – pri tejto zákazke sme nášmu zákazníkovi zaisťovali upratovacie práce po stavbe. Prácu sme uskutočnili v dňoch 27. do 30. augusta 2013. Celkový čas strávený na akcii bol 49 hodín. Na tejto zákazke sa striedali štyria naši zamestnanci. Spotrebované boli 3 l čistiacej chémie a 0,5 l technického liehu.

Upratovanie po stavbe v tomto obchode v OC Bratislava v tomto prípade sa týkal umývania a čistenia výloh, umývania a čistenia kabínkových stien, čistenie spodných líšt výkladov, zrkadiel, mreží, oprašovania svetiel, umývania stolov a prenášania nábytku. Pri tejto zákazke sme tiež zákazníkovi tejto obchodnej jednotky v obchodnom centre Bratislava zaistili čistenia zázemia a hrubé očistenie vonkajšej dlažby.

Na umývanie a čistenie presklenných plôch výkladov Bratislava sme využili tzv. trik suchého leštenia, ktorý spočíva v tom, že pre konečné vyleštenie sklenenej plochy nie sú použité žiadne leštiace prípravky a tým je zaručené, že sa na ploche neobjavia ťahy a kruhy po leštení.

Dokonale realizované strojové vyčistenie podlahy v tomto obchode v obchodnom centre Bratislava sme zaistili pomocou kotúčového stroja, ktorý používame aj pre strojové čistenie kobercov a čalúnenia, veľmi účinné a kvalitné čistiacej chémie a záverom bol povrch podrobený pôsobeniu vysoko účinného vysávača, ktorý dokáže podlahu a koberce dôkladne zbaviť všetkých uvoľnených nečistôt a vlhkosti. Problémom akcie bolo prenášanie veľkého množstva nábytku, čo zabralo pomerne dosť času. Okrem toho by sme akcie celkovo hodnotili ako úspešnú. Postavebné nečistoty sa nám podarilo odstrániť.

Pre viac informácii kliknite SEM.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *