Antigraffitový náter– Bratislava

Antigraffitový náter Bratislava

Zákazku, pri ktorej sme nanášali antigraffitový náter na budovu Bratislava, bola 12. júla a práca, ktorú vykonávali traja naši zamestnanci bola v rozsahu 18 hodín. Náter sme nanášali na klasickú hladkú omietku.

Na natretie budovy antigraffitovým nástrekom Bratislava o ploche 175m2 sme použili tri 10 litrové nádoby antigraffitového náteru. Náter sme realizovali podľa štandardizovaných technologických postupov. Najprv sme na celej ploche odstraňovali pavučiny a všetky ostatné nerovnosti na omietke. Pri realizácii zákazky nám moc neprialo počasie. Striedal sa dážď so slnkom a pri intenzívnejšom daždi sme boli nútení pozastaviť práce. Ale aj napriek nepriazni počasia sa nám podarilo túto zákazku dokončiť s veľmi dobrým výsledkom. Zákazník bol s celkovou prácou našich pracovníkov veľmi spokojný.

Pokiaľ by sme odstraňovali graffity Bratislava z povrchu, ktorý nie je ošetrený antigraffiti ochranou, nebol by výsledok nikdy 100%. Veľmi kvalitná a účinná ochranu povrchu fasád je v podobe antigraffiti náteru či nástreku, ktorý má životnosť 4 až 6 rokov. Jedná sa totiž o pololesklý lak a pri pozornejšom pohľade na fasádu je poznať, že bol povrch ošetrený antigraffiti ochranou a tým môžu vandali dopredu zistiť, že ich diela by na povrchu nemali dlhú životnosť.

Pre viac informácii kliknite SEM.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *