Umývanie výkladov

Umývanie výkladov

Umývanie a leštenie výkladov

Firma A SERVIS LIPKA zabezpečuje umývanie a čistenie výkladov už niekoľko rokov. Tím našich profesionálnych umývačov výkladov Vám zabezpečí kvalitne čisté výklady. Nezameriavame sa iba na bežne znečistené výklady, ale čistíme aj výklady od silných nečistôt, ktoré vznikli dlhodobým neumýváním alebo od nečistôt po stavebných úpravách. Čistenie akokoľvek veľkých plôch výkladov je možné zabezpečiť do druhého dňa. Umývanie a leštenie výkladov realizujeme v niekoľkých programoch. Najvyužívanejším programom je servisné čistenie. Tento program je využívaný našimi dlhoročnými zákazníkmi obchodných centier. Zákazníkom zabezpečujeme čistenie v servisnom cykle 1x za 14 alebo za 30 dní. Ďalej je možné poskytovať umývanie výkladov aj v servise 1x 90 dní a 1 x 120 dní alebo nepravidelne v časoch, ktoré si zvolí sám zákazník. Náš servisný systém je nastavený automaticky, naši zamestnanci chodia čistiť a umývať výklady v pravidelných intervaloch. Po kontrole je potvrdený výkaz o vykonanej práci, na základe ktorého sa fakturuje kvartálne. Je možné samozrejme platiť aj v hotovosti na PPD. Naša firma zabezpečuje servisné čistenie pre veľké i malé firmy po celom území Slovenskej a Českej republiky, v Rakúsku a v Nemecku. Toto čistenie a umývanie výkladov je možné realizovať pre široký rad zákazníkov aj mimo obchodných centier.

umývanie výkladov
kvalifikovaní pracovníci

Naši odborne kvalifikovaní pracovníci dokážu umyť akokoľvek veľkú presklenú plochu. K dosiahnutiu dokonalého výsledku, čo sa týka umytia výkladov, využívame tzv. trik suchého leštenia. Náš postup, ktorý používame na umývanie výkladov, je veľmi jednoduchý. Pri umývaní výkladov je dôležité sklá na začiatku dobre profesionálne umyť saponátovým roztokom a odmastiť. Nepoužívame žiadne leštiace prípravky a potom, keď sú sklenené plochy kvalitne vyčistené, leštíme povrch iba suchou bavlnenou plienkou. Týmto jednoduchým trikom, že sa výklady vyleštia nasucho, sú prakticky 100% čisté a pokiaľ sa postupne znečisťujú a zaprášia sa, jedná sa o súvislú vrstvu a znečistenie nie je tak viditeľné. Aj keď sú už výklady čiastočne znečistené, máte pocit, že sú stále skoro čisté. Ak použijeme leštidlo, budú za istý čas na výklade vidieť kolesá a ťahy, ako sa výklad leštil. Umývanie výkladov vykonáva naša medzinárodná firma A SERVIS LIPKA na všetkých obchodných centrách. V jednotlivých obchodných centrách zaisťujú profesionálne služby naši poverení a preškolení zamestnanci, ktorí sú u nás zamestnaní v hlavnom pracovnom pomere. Nezamestnávame brigádnikov. Na túto skutočnosť sme hrdí. Umývanie výkladov uskutoňujeme pre našich zákazníkov v systéme servisného čistenia. Pri prevádzkach, ktoré sa práve otvárajú, zabezpečujeme umývanie výkladov pred otvorením prevádzkarne podľa presnej požiadavky nášho zákazníka. Toto prvé umývanie výkladov po maľovaní, remeselníkoch sme schopní vykonať v akomkoľvek určenom čase.

Umývanie a čistenie výkladov vo výškach

Ak realizujeme umývanie a čistenie výkladov vo výškach, používame k tomu špeciálnu techniku. Jedná sa o horolezeckú a speleologickú techniku, o hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny. Pre túto prácu sú naši zamestnanci odborne preškolení a na umývanie výkladov používajú veľmi kvalitné prostriedky. Zdôrazniť tiež musíme, že na vykonanie objednávky nikdy nevyužívame brigádnikov z rôznych agentúr. Naši zamestnanci sú bezúhonní a samozrejme nami dôkladne preverení. Náš tím certifikovaných horolezcov je odborne vyškolený podľa Zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších prepisov a Vyhlášky MPSVaR SR č. 147/2013 Z.z. o prácach vo výškach a nad voľnou hĺbkou.

Odstránenie polepov zo sklenených povrchov

Naša profesionálna spoločnosť dokáže z Vašich výkladov veľmi kvalitne bez akéhokoľvek poškodenia odstrániť fólie a výlepy, zoškrabať lepidlo, ktoré je zvyškom po strhnutí a odstránení fólií. Odstraňujeme a odlepujeme polepy, reklamy, jednorazové polepy podujatí, reklamné bannery, stavebné polepy, polepy pylónov, fólie vo výškach. Nepoškodenie sklenenej plochy je zabezpečené použitím korundovej žiletky s priemerom najmenej 10 cm. V súčasnej dobe sa montujú a osádzajú tabule presklených plôch, ktoré na svojom povrchu majú špeciálnu jemne kovovú vrstvu, ktorá môže byť neodborným čistením výkladov a presklených plôch nenávratne poškodená. Veľmi často sa už stalo, že odstraňovaný polep alebo hrubá nečistota z výkladov alebo presklených plôch boli čistené iným nástrojom ako širokou, veľmi ostrou korundovou žiletkou a prišlo k nenávratnej škode, výklady a presklené plochy boli poškrabané a zničené. Nie je neobvyklé, že umývanie výkladov a presklených plôch vykonáva odborne nezaškolený pracovník, ktorý spôsobí poškriabanie výkladov takým spôsobom, že sú na výkladoch a presklených plochách úplne viditeľné ryhy. Najčastejšie sú zjavné a viditeľné škody na vyčistených výkladoch a presklených plochách po nasvietení výkladov a presklených plôch reflektormi. Nikdy preto nedovoľte odstraňovať plagáty, polepy a fólie  z výkladov a presklených plôch nezaškoleným zamestnancom, ktorí nie sú na túto prácu vybavení potrebným náradím. Naši zamestnanci používajú pri odstraňovaní tvrdých nečistôt alebo minerálnych usadenín spôsobených atmosférickými spádmi vždy odborné náradie, a to korundové žiletky. Veľká plocha žiletky, najmenej 10 cm, okno nikdy nepoškriabe.

laciné služby

Impregnácia výkladov

Chcete mať dokonalo čisté výklady s dlhotrvajúcim účinkom a máte sklenené plochy, a logá na zle prístupných miestach? My máme pre Vás jednoduché riešenie, ako udržať Vaše výklady a logá dlhú dobu čisté. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa špecializuje na kompletné umývanie, čistenie, leštenie sklenených plôch vrátane ich impregnácie. Zamestnanci našej upratovacej firmy sú preškolení profesionáli, ktorí vedia, ako správne, systematicky a kvalitne ošetriť povrchy. Umývanie výkladov a nanášanie hydrofóbnej impregnácie vykonávame vo výškach z vysokozdvižnej plošiny, z lešenia a horolezeckou technikou sa dostaneme aj na štandardne neprístupné miesta. Našu hydrofóbnu nanotechnologickú impregnáciu na sklá aplikujeme pomocou technológie GlasProtect – GSP. Zásadnou mierou znižuje náklady na údržbu skiel, predlžuje jej životnosť a vylepšuje optický vzhľad. Je určená predovšetkým na strešné okná, sklenené fasády, solárne panely, skleníky, presklené výklady, na hladké sklá a s jemným ornamentom na menšie plochy skiel. Zabraňuje uchyteniu plesní, vodného kameňa a vzniku škvŕn od hrdze, chemikálií – solí, kyselín aj zásad do hodnoty pH13. Chráni tiež sklo pred nepriaznivým vplyvom UV žiarenia.

Táto technológia je dvojfázová hydrofóbna nanotechnologická impregnácia na liehovej báze. Má ochranný účinok proti vode a nečistote, založený na princípe lotosového efektu. Na vodovzdornej nanovrstve dochádza k zhlukovaniu vody a špiny do guľôčok a odvádzanie z povrchu samospádom alebo prúdením vzduchu. GlasProtect spôsobuje hydrofobizáciu, olejofobizáciu a samočistiacu schopnosť ošetreného skla. Táto Nano vrstva je odolná voči teplotám do cca 450°C. Spojením nano častíc s podkladom je vytvorený absolútne spoľahlivý ochranný mechanizmus pre povrch. Nano formátovaný povrch zostáva však paropriepustný. To nám umožňuje vytvoriť vďaka nanotechnológii hydrofóbnu, olejofóbnu a acidofóbnu úpravu povrchu. U impregnácie GSP garantujeme záruku 2 roky. Životnosť je podmienená klimatickými podmienkami, predpokladaná životnosť podľa klimatickej námahy je spravidla dlhšia, 4-5 rokov.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *