Umývanie okien

Umývanie okien

Kvalitné umývanie okien

Používame modernú techniku a účinné a zároveň šetrné čistiace značkové prostriedky, zamestnávame spoľahlivých zamestnancov. Nanotechnológia na vašich oknách zaistí dokonalý výhľad a zároveň vďaka impregnácie odpudzuje vodu, chemikálie a ďalšie nečistoty, ktoré materiály poškodzujú. Stavte na novú metódu aj v oblasti starostlivosti o okná a hneď spoznáte v čom sa líši od klasických metód. Náš systém umývania okien s následnou impregnáciu na sklá aplikujeme pomocou technológie GlasProtect, jedná sa o tzv. nešpinavú úpravu skiel s dlhotrvajúcim účinkom. Táto technológia impregnácie je dvojfázová na liehovej báze. Má ochranný účinok založený na princípe lotosového efektu. Nanotechnologická nešpinavá úprava umožní udržiavať sklo čisté, bez častého umývania. Nano vrstva je extrémne odolná a trvanlivá. Jedno ošetrenie ochráni Vaše okno až na 5 rokov.

umyvanie oken

Vykonávame tiež služby ako umývanie, čistenie a leštenie okien vo výškach alebo umývanie čistenie roliet, lamiel, žalúzií a markíz. V poslednej dobe je veľmi žiadanou službou umývanie, čistenie a leštenie okien, ktorú sme schopní zabezpečiť v akúkoľvek dennú dobu po celý rok. Najčastejším servisným cyklom je umývanie výkladov 1x za 14 alebo za 30 dní, ale aj nepravidelne. Pred umytím okien a výkladov Vám odstránime nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Pre našich zákazníkov umývame, čistíme a leštíme bežne znečistené okná alebo okná, ktoré sa potrebujú zbaviť silných nečistôt napríklad po maliaroch, remeselníkoch po stavbe alebo rekonštrukciách. Umývanie a čistenie okien realizujeme tzv. trikom suchého leštenia. Nikdy k našej práci nepoužívame leštiace prípravky. Sklenenú plochu necháme preschnúť a následne leštíme na sucho čistou bavlnenou plienkou. Umývanie a čistenie okien, výkladov, a presklených plôch vo výške vykonávame pomocou horolezeckej techniky, alebo z hydraulických ramien montážnych plošín.

Ostatné naše služby

Ďalej ponúkame široký okruh prác, ktoré vykonávame odborne a to hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov a všetkého čalúnenia strojovou metódou, strojové čistenie podláh a to: dlažby, linolea, marmolea, liate podlahy, plávajúce podlahy, kamenné i prírodné podlahy, voskovanie podláh, odstraňovanie graffiti alebo nanášame ochranu proti graffiti a iné. Zabezpečíme Vám starostlivé upratovanie v súlade s Vašimi požiadavkami a nárokmi. Ak si stále neviete rady, alebo máte záujem si naše služby objednať kontaktuje nás telefónom na čisle +421 911 740 933.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *